Çift Taraflı Cihaz Takmanın Faydaları

Çift taraflı cihaz takmanın faydaları 
Kulağın durumu diğer çift yaratılan organlar gibidir.Vücudun doğal olarak iki göze, iki burun kanalına, iki ayak, iki el ve iki kulağa ihtiyacı vardır. Vücudun kendi doğal mekanizması dahilinde çalışması en ideal olanıdır. Bir organın tam veya kısmi hasar görmesi tüm vücudu etkiler. Örnek olarak, iki gözde görme sorunu varken tek göze gözlük takmak ne ise, iki kulakta işitme kaybı olduğunda tek kulağa cihaz takma da aynı durumdur.

Hatta fonksiyonel olarak duymak görmekten daha önemlidir.Beynin rahat çalışması ve seslerin çift taraflı gelmesi yön tayini ve seslerin rahat algılaması açısından iki kulakta işitme kaybı varsa aynı model aynı tip cihaz takma mecburiyeti vardır. Ayrıca seslerin dengeli gelmesi, az tonlu sesle daha fazla algılamayı sağlar, beyini yormaktan kurtarır.

Özellikle çocukların sesleri erken tanımasını, anlaşılır hale gelmesini ve doğru işitmesini sağlar. Bununla beraber zamanla ihtiyaç olan sesler alınır istenmeyenler devre dışı kalır. Kişinin seslere erken konsantrasyonu sağlanır.

En son araştırmalardan ve işitme sağlığı uzmanlarıyla yapılan yoğun görüşmeler sonucunda gelişmiş olan yeni OtoVita ürünleri, kulak sağlığı ve işitme cihazı performansını korurken komple bir hijyenik çözüm sunuyor.

Yeni OtoVita"nın Faydaları
Tüm OtoVita temizleme ürünleri, bakteri ve mantara karşı gelişmiş koruma sağlamak için yeni formüllü bir antimikrobiyal ajanı olarak hareket eder. Bu sayede kulak hijyeni ürünlerinin enfeksiyon ve enfl amasyon riskini azaltarak bir arada temizlik ve dezenfeksiyon yaptığından emin olabilirsiniz.

OtoVita"yı Benzersiz Kılan Yeni Özellikler
Dreve kimyagerleri, günlük kullanımın her açısını değerlendirmek için sıkı çalıştılar – kullanımını kolaylaştırmak ve optimum performans sağlamak için. Benzersiz özelikleri OtoVita" yı kalabalıktan ayırıyor!

Acı Tat–Çocuklara Karşı Büyük Koruma!
OtoVita Temizleme Tabletleri için acı içerikli formül, çocukların kazayla yutmasını engeller. Acı tat, temizleme performansını etkilemez.

Ciltle Dost–Tahrişi Azaltır!
Günlük temizlik, ciltte tahrişe yol açabilir.İşte bu sebepten ciltle dost içeriği olan OtoVita Temizleme tabletleri ve OtoVita temizleme spreyini formüle ettik.

Maksimum Ferahlık İçin Limon Kokusu!
Canlandıran limon kokusu, OtoVita Temizleme spreyi ve OtoVita® Nemli Mendilleriyle rahat, taze bakım sağlar.

OtoVita Antimikrobiyal Bakım Ürünleri– Akıllı Özellikler, Büyük Değer ve Kullanım Kolaylığı Sağlar

Günlük Bakım İçin Aylık Paketler!
Günlük bakım rutini, işitme cihazı yatırımınızdan en iyi sonuçları almak ve cilt problemlerini önlemek için çok önemlidir. İşte bu yüzden, günlük kullanımı teşvik etmek için aylık paketlerde sunulan OtoVita bakım ürünlerini geliştirdik. Ayrıca çok değerliler.

Her Ürünle İlgili Detaylı Bakım Bilgileri!
En iyi sonuçları elde etmek için her bir OtoVita ürünü, net ve detaylı bir kullanım kılavuzuyla birlikte gelir. Renkli resimler ve detaylı bilgiler, kullanıcının optimum temizliği elde etmesi ve kaliteli işitme cihazlarının bakımını nasıl sağlayacağını gösterir. OtoVita Bakım Kılavuzu istek üzerine de mevcuttur, yararlı ipuçları verir ve tüm OtoVita temizleme ürünleri hakkında detaylı bilgi verir.

OtoVita İçin Önemli Aksesuar

OtoVita Bakım Kılıfı!
Tüm OtoVita bakım ürünlerinizi OtoVita Bakım Kılıfı içinde güvenli ve düzenli muhafaza ediniz. Yüksek kaliteli malzemelerden özel olarak tasarlanmış Bakım Kılavuzunun temizlenmesi kolaydır ve temel temizlik malzemelerinizin tamamı için birçok yeri vardır.Fermuarlı kapağı ve su geçirmez yapısı sayesinde evde veya seyahat esnasında kullanım için idealdir.

Kuru Kese!
Düzenli temizlik, uzun ve rahat işitme cihazı hizmeti için tek şart değildir! Günlük kurutma da işitme cihazınızın ömrünü uzatır ve tüm zamanlarda en iyi ses kalitesini verir. Nemi sıkça temizleyerek hassas işitme cihazlarının tüm zamanlarda tam performansta çalışmasını sağlarsız. Dreve’nin Kuru Kesesi, elektrikli ısıtıcısıyla birlikte, nemi hızlıca ve güvenli bir şekilde temizler. İşitme cihazınızı ve kulak kalıbınızı sonraki günün kullanımı için hazırlar!

İşitme cihazına hijyenik bakım